Opravy havárií

Máte havárii na elektroinstalaci? Zkratoval vám spotřebič, vyhořely pojistky? Když se stane elektro havárie, je důležité jednat rychle a s jistotou. Nevyřešená nebo zanedbaná havárie na elektroinstalaci může mít fatální následky. Nenechejte nic náhodě a zavolejte servisní službu, která za vás problém vyřeší a budete mít jistotu, že byla oprava provedena profesionálně a kvalitně.

Obraťte se na nás!

V ELEKTRO Venda s.r.o. nabízíme opravy elektro havárií a poskytujeme rychlou a spolehlivou pomoc v případě jakýchkoliv problémů na vaší elektroinstalaci. Naši kvalifikovaní elektrotechnici jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby vám poskytli profesionální servis a zajistili tak vaši bezpečnost.

Nabízíme širokou škálu oprav elektro havárií, včetně oprav škod způsobených požárem na síti, úpravy a opravy po výpadku proudu, opravy poškozených kabelů a výměnu vadných elektro zařízení.

Domy, byty, kanceláře…

 Ať už vlastníte jakoukoliv nemovitost, elektroinstalace je její nedílnou součástí. Naše služby jsou vhodné jak pro majitele rodinných domů, tak pro firmy a jiné veřejné prostory. Věříme, že by měl každý klient dostat vysokou kvalitu práce a všem se věnujeme se stejnou pečlivostí.

Jak může dojít k havárii?

Nejlepší způsob, jak vyřešit elektro havárii, je jí zamezit. Jaké jsou nejčastější problémy, které havárie zapříčiňují?

  • Porucha elektrického zařízení
  • Špatná údržba
  • Nevhodné použití zařízení nebo přetížení elektrického obvodu
  • Špatná instalace
  • Přírodní katastrofy jako jsou povodně, zemětřesení nebo bouřky

Zavolejte nám:

+420 775 612 885

Nenechte to zajít tak daleko

Poskytujeme nejen opravy elektro havárií, ale také pravidelné elektro revize a údržbu, které pomáhají minimalizovat riziko vzniku havárií. Rádi vám pomůžeme havárii vyřešit a následně také udělat všechny kroky, abychom předešli jejímu opakování.

Další služby

Elektroinstalační pohotovost

Máte problém s elektroinstalací? Přestala vám fungovat elektřina a vy si nevíte rady, co s tím? Naše firma ELEKTRO Venda s.r.o. vám pomůže! 

Elektro revize

Potřebujete pravidelnou elektro revizi vašich zařízení a hledáte seriózní a férovou firmu, která vám ji provede? Už nemusíte hledat dál! 

Kontaktuje nás

Kovanecká 2113/20 Libeň – 190 00 Praha

+420 775 612 885

poradenstvi@el-pra.cz