Elektro revize

Potřebujete pravidelnou elektro revizi vašich zařízení a hledáte seriózní a férovou firmu, která vám ji provede? Už nemusíte hledat dál! Provádíme elektro revize nízkého i vysokého napětí, ke kterým přistupujeme plně profesionálně s dlouholetými zkušenostmi. Pracujeme vždy pečlivě a kontrolu provádíme tak, abychom měli stoprocentní jistotu, že jsou vaše zařízení bezpečná a můžete je i nadále bez obav používat.

Pro koho služba je? 

Naše služba je vhodná úplně pro každého, kdo chce mít jistotu, že jsou jeho elektrická zařízení i po letech stále bezpečná. Ať už potřebujete zrevidovat zařízení a elektro instalaci ve firmě z legálních důvodů, nebo doma jen pro jistotu, můžete si být jistí, že k ní budeme přistupovat s maximální profesionalitou a dodáme vám objektivní zprávu o revizi.

Nízké napětí do 1000 V

Vysoké napětí nad 1000 V 

 • revize a údržba trafostanic
 • VN kabelů
 • VN rozvaděčů 

Co všechno kontrolujeme?

 • elektrické domácí spotřebiče
 • ruční elektrické nářadí
 • zařízení informační techniky
 • elektroinstalace budovy
 • hromosvody

Zavolejte nám

+420 775 612 885

Jak revize probíhá? 

 1. Výběr kvalifikovaného elektrotechnika, který provede revizi.
 2. Prohlídka elektroinstalace v budově. Kontrolujeme, zda jsou všechna elektrické zařízení správně nainstalována a jsou v souladu s platnými normami a předpisy.
 3. Testování elektrických zařízení a měření výkonu, aby se zajistilo, že všechny součásti elektroinstalace pracuje správně a bezpečně.
 4. Zpracování protokolu o provedené revizi, v němž jsou uvedeny výsledky měření a testování a popisuje se, co je nutné opravit, aby elektroinstalace byla plně funkční a bezpečná.
 5. Vypracování zprávy o provedené revizi, v níž jsou uvedeny zjištěné nedostatky, případně doporučení na zlepšení a návrh dalších opatření, která by mohla pomoci zajistit bezpečnost a funkčnost elektroinstalace.
 6. Po dohodě je možné odstranit drobné nedostatky na zařízeních, které jsme objevili při revizi, abyste si nemuseli objednávat dalšího technika na servisní práce.

Další služby

Elektroinstalační pohotovost

Máte problém s elektroinstalací? Přestala vám fungovat elektřina a vy si nevíte rady, co s tím? Naše firma ELEKTRO Venda s.r.o. vám pomůže!

Opravy havárií

Máte havárii na elektroinstalaci? Zkratoval vám spotřebič, vyhořely pojistky? Když se stane elektro havárie, je důležité jednat rychle a s jistotou.

Kontaktujte nás

Kovanecká 2113/20 Libeň – 190 00 Praha

+420 775 612 885

poradenstvi@el-pra.cz