Elektroinstalační práce  

pohotovost
24 h/den

Máte problém s elektroinstalací? Přestala vám fungovat elektřina a vy si nevíte rady, co s tím? Naše firma ELEKTRO Venda s.r.o. vám pomůže! Máme pohotovost 24 hodin každý den a vyřešíme váš problém dříve, než se nadějete. Ať už jste doma nebo ve firmě, nebojte se na nás obrátit.

Jsme tu pro Vás – neustále

Elektroinstalační práce jsou nedílnou součástí života. Od osvětlení v našich domovech a kancelářích až po napájení výrobních zařízení a serverových místností, elektřina je všudypřítomná. Ale co se stane, když vám v noci selže elektrická sít? Nebo když potřebujete opravu v nevhodnou dobu?

S naším 24hodinovým elektroinstalačním servisem nemusíte mít žádné obavy. Jsme tu pro vás, kdykoli nás budete potřebovat. Poskytneme vám všechny potřebné elektroinstalační práce včetně oprav, údržby a instalací. Naše týmy jsou vyškolené a vybavené nejmodernějšími nástroji, aby byly schopny zvládnout jakékoli elektroinstalační potřeby vašeho domu, kanceláře nebo výrobního zařízení.

Co všechno řešíme?

 • Problémy s jističi
 • Zapojování světel
 • Nefunkční zásuvky
 • Přestal jít proud
 • Závady na elektroinstalaci
 • Pomoc s novými rozvody
 • Elektrické přívody do budov
 • A vše ostatní, co je potřeba…

  Zavolejte nám

  +420 775 612 885

  Bezpečnost na prvním místě

  Správně fungující elektroinstalace zajišťuje bezproblémový provoz všech elektrických zařízení, a to jak v domácnostech, tak i v průmyslových areálech. Když instalace není správně provedena, může docházet k velkým neštěstím. Bezpečnost našich zákazníků je pro nás vždy na prvním místě. Naše elektroinstalační práce jsou prováděny s maximální pečlivostí a dbáme na to, aby všechny instalace byly v souladu s platnými normami a předpisy. Nejdůležitější jste pro nás vy, vaše bezpečí a pohodlí.

  Další služby

  Elektro revize

  Potřebujete pravidelnou elektro revizi vašich zařízení a hledáte seriózní a férovou firmu, která vám ji provede? Už nemusíte hledat dál!

  Opravy havárií

  Máte havárii na elektroinstalaci? Zkratoval vám spotřebič, vyhořely pojistky? Když se stane elektro havárie, je důležité jednat rychle a s jistotou.

  Kontaktujte nás

  Kovanecká 2113/20 Libeň – 190 00 Praha

  +420 775 612 885

  poradenstvi@el-pra.cz